Ładowanie strony

O nas


Firma Stelmar jest firmą zajmującą się ochroną budynków murowanych i drewnianych przed wilgocią, solami i grzybami budowlanymi. Wdrażamy nowe technologie budowlane z zakresu osuszania, izolacji, renowacji, odgrzybiania murów i drewna.

Wykonujemy ekspertyzy mykologiczno – budowlane, osuszamy mury budynków najnowocześniejszymi technologiami. Remontujemy obiekty zabytkowe, posiadamy specjalistyczne maszyny i urządzenia diagnostyczne jak również dobrze wykwalifikowaną kadrę.

Realizujemy usługi w obiektach zabytkowych, użyteczności publicznej. Świadczymy też usługi dla przedsiębiorstw i klientów indywidualnych.


Jak pracujemy

Oferujemy fachowe wsparcie klientom indywidualnym, przedsiębiorcom oraz instytucjom. Współpracujemy z ubezpieczycielami i pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności prowadząc do skutecznej likwidacji szkody. W przypadku posiadania przez Państwa polisy ubezpieczeniowej zajmujemy się rozliczeniem bezgotówkowym ze szkody z Towarzystwem Ubezpieczeniowym za wykonaną przez nas usługę osuszania.

Zgłoszenie problemu przez Klienta

Zadzwoń i umów bezpłatne oględziny. Odpowiemy na wszystkie pytania.

Wizyta u Klienta, konsultacja, pomiary

Wykonanie pomiarów wilgotności, dobranie najlepszgo sposóbu usunięcia problemu.

Wykonanie prac u Klienta

Wykonanie prac osuszających u Klienta.

Zakończenie prac, odbiór

Wykonanie pomiarów po wykonanej pracy, przekazanie dokumentacji dla ubezpieczyciela.

Formularz kontaktowy


Wszystkich zainteresowanych szczegółami naszej oferty oraz chcących uzyskać wycenę konkretnego zlecenia zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.


* pola wymagane