Osuszanie Głogów

Wynajem osuszaczy — Głogów

Oferujemy wynajem osuszaczy w Głogowie. Urządzenia umożliwiają szybkie i sprawne osuszanie po zalaniu czy remoncie. Aparaty powodują obniżenie poziomu wilgotności powietrza w budynkach mieszkalnych, remontowanych obiektach, piwnicach czy garażach. Dzięki temu przyspieszają tempo prowadzonych prac, umożliwiając sprawne przystąpienie do kolejnych etapów. Ograniczają też ryzyko rozwoju grzybów, których rozwojowi sprzyja wysoka wilgotność. Pozwalają też przygotować budynek np. do osuszania murów.

Mamy na wynajem urządzenia umożliwiające osuszanie mieszkań w Głogowie, a nawet całych budynków, ponieważ mają różne parametry techniczne. Dzięki temu możesz dostosować je do swoich wymagań i kubatury zalanych pomieszczeń, a także panujących w nich warunków.

Charakterystyka urządzeń do osuszania budynków w Głogowie

Oferowane przez nas urządzenia do osuszania w Głogowie są:

  • proste w obsłudze — wystarczy podpiąć je do zasilania, włączyć, a następnie kontrolować poziom wody w zbiorniku i regularnie go opróżniać w trakcie osuszania mieszkania;
  • mobilne — konstrukcja urządzeń do osuszania budynków sprawia, że można je wygodnie przewozić z miejsca na miejsce np. w obrębie obiektu, nie wkładając w to dużo wysiłku;
  • niezawodne — oferujemy rozwiązania od sprawdzonych producentów, które regularnie serwisujemy, aby były w pełni sprawne;
  • opłacalne — wynajem urządzenia jest kilkukrotnie tańszy niż jego zakup, a dodatkowo nie wymaga jego przechowywania i serwisowania;
  • wydajne — maszyny pozwalają na osuszanie pomieszczeń o powierzchni nawet kilkuset metrów, gdzie można stosować kilka aparatów jednocześnie.

Jeśli planujesz osuszanie po zalaniu w Głogowie lub chcesz użyć osuszacza w trakcie remontu w okresie zimowym, rozważ też wynajem nagrzewnicy. Przyspieszy ona cały proces, a także będzie zapobiegała zamarzaniu urządzenia, gdy temperatura spadnie poniżej 0 stopni Celsjusza.

Wynajem osuszaczy — jakie urządzenia oferujemy?

Oferujemy wynajem osuszaczy do tynków i wylewek. Urządzenia pozwalają sprawnie przejść do kolejnych etapów remontowych czy wykończeniowych, ponieważ wysychanie ścian i posadzek przebiega z nimi nawet kilkukrotnie szybciej niż w przypadku naturalnego procesu. Nasze osuszacze działają skutecznie w przypadku różnych materiałów budowlanych. Osuszanie budynków naszymi urządzeniami jest możliwe zarówno w przypadku konstrukcji z drewna, obiektów murowanych, ceglanych, jak i mieszanych. Można je stosować w starszym i nowoczesnym budownictwie. Aparaty wykorzystuje się też do obniżania poziomu wilgotności w piwnicach/garażach/halach i pomieszczeniach gospodarczych. Należy przy tym pamiętać, aby wybrać urządzenie do osuszania budynków o odpowiedniej mocy.

Jak wybrać aparat do osuszania ścian w Głogowie?

Wybierając urządzenia do osuszania mieszkań, warto przede wszystkim zwrócić uwagę na objętość pomieszczenia, w którym będzie stosowane. Moc powinna być 2 lub 3 razy większa od niej, aby osuszacz mógł zapewnić szybkie i sprawne osuszanie ścian i posadzek w pomieszczeniu.

Ważne jest także to, jaka temperatura panuje w danym obiekcie. Im jest wyższa, tym więcej będzie wilgoci. Co ważne do wilgotnych pomieszczeń również należy wybierać urządzenia o większej mocy. Po zakończeniu prac warto rozważyć wykonanie izolacji przeciwwilgociowej, jeśli jej brak powoduje konieczność regularnego wynajmu osuszaczy. Jeżeli nie wiesz, na jakie rozwiązanie postawić, skontaktuj się z nami — doradzimy Ci!

Zapraszamy do kontaktu!