Wypożyczalnia klimatyzacji.
Przenośne coolery na każdą okazję!


Przenośne klimatyzatory to doskonałe rozwiązanie, które umożliwia skuteczne chłodzenie praktycznie dowolnego pomieszczenia, hali czy obiektu. Z naszej oferty wynajmu klimatyzerów korzysta wiele branż np.:

  • organizatorzy różnego rodzaju eventów. Przenośna klimatyzacja sprawdza się na weselach i innych imprezach organizowanych w nieklimatyzowanych obiektach czy halach namiotowych, które można rozstawić niemal w dowolnym miejscu.
  • Wynajem coolerów cieszy się zainteresowaniem hotelarzy i restauratorów, którzy organizują sezonowe i stałe ogródki, bary i restauracje w plenerze czy w przestrzeni miejskiej.
  • Przenośny klimatyzator to doskonałe urządzenie do zapewnienia właściwego komfortu latem w tymczasowym biurze na budowie lub innym tego typu obiekcie.
  • Klimatyzatory z naszej wypożyczalni znajdują zastosowanie w halach przemysłowych lub magazynowych, które z uwagi na realizowany w nich proces technologiczny czy składowane produkty, trzeba odpowiednio schłodzić.
  • Warto zwrócić uwagę, że z coraz większym zainteresowaniem cieszy się też długoterminowy wynajem klimatyzatorów.

Wynajem klimatyzacji z serwisem może okazać się doskonałą alternatywą nie tylko dla najemców lokali czy obiektów, ale również dla ich właścicieli. Zachęcamy do kontaktu w celu oszacowania kosztu najmu klimatyzatorów do każdego obiektu.

Jak dobrać klimatyzator przenośny?


Klimatyzator przenośny dobiera się do powierzchni chłodzonego biura, kontenera, czy hali. W ofercie naszej wypożyczalni dostępne są urządzenia o mocy odpowiedniej do chłodzenia różnej wielkości lokali i hal. Mniejsze klimatyzatory przenośne dedykowane są do zastosowania we wnętrzach biur i lokali różnego przeznaczenia. Większe i wydajniejsze urządzenia stosuje się do chłodzenia hal i innych obiektów wielkopowierzchniowych.

Co sprawdzić, aby dobrać odpowiedni klimatyzator?


  • Przede wszystkim trzeba sprawdzić powierzchnię pomieszczenia, które będzie chłodzone. Moc klimatyzatora dobiera się do wielkości pomieszczenia.
  • Ważna jest dobra wentylacja. Zastosowanie klimatyzatorów sprężarkowych wymaga odprowadzenia ogrzanego powietrza na zewnątrz pomieszczenia lub budynku.
  • Dostęp do energii elektrycznej. Warto mieć na uwadze, że mocniejsze urządzenia są zasilane z instalacji trójfazowej. Co więcej, ważna jest moc przyłącza oraz jego jakość. Zaleca się sprawdzenie instalacji kątem rezystancji izolacji i skuteczności ochrony przeciwporażeniowej instalacji, z której zasilany będzie przenośny klimatyzator.

Wypożyczalnia klimatyzatorów do domu, biura i dla przemysłu


Zastanawiając się nad wynajmem klimatyzatora, warto skontaktować się z działem obsługi klienta w naszej firmie. Nasi pracownicy wytłumaczą wszystkie niejasności i pomogą dobrać najlepsze urządzenie oraz dopasowaną umowę najmu. Nasza wypożyczalnia klimatyzacji oferuje zarówno najem krótkoterminowy, jak i umowy średnio i długoterminowe. W większości przypadków wynajem naszych klimatyzatorów okazuje się korzystniejszy niż zakup urządzenia na własność.

Z oferty wypożyczalni klimatyzacji i coolerów regularnie korzystają osoby, które w swoich lokalach i obiektach potrzebują dodatkowych urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych w sezonie lub na czas realizacji kolejnego zlecenia. Wynajem klimatyzerów to doskonałe rozwiązanie na dostosowanie dostępnej infrastruktury do zmieniających się potrzeb, w tym w celu uzyskania odpowiedniego komfortu cieplnego w pomieszczeniach, w których przebywają i pracują ludzie.

W ofercie naszej wypożyczalni dostępne są kompaktowe klimatyzatory domowe i biurowe dedykowane do zastosowania w pomieszczeniach. Charakteryzują się eleganckim naturalnym wyglądem nawiązującym do stylistyki domowego wyposażenia AGD RTV czy sprzętu biurowego. Przenośne klimatyzatory mają zintegrowane czytelny panel sterowania, co sprawia, że przeciętny użytkownik nie ma najmniejszych problemów z obsługą urządzenia.

Przemysłowe coolery i przenośne klimatyzery to urządzenia zoptymalizowane pod kątem trwałości i wytrzymałości. Ich obudowy gwarantują odpowiedni poziom ochrony mechanicznej. Klimatyzatory przemysłowe można montować wewnątrz obiektów. Większe urządzenia są przystosowane do montażu na zewnątrz. Zachęcamy do kontaktu i konsultacji, jaki klimatyzator przenośny wybrać do biura, kuchni czy magazynu. Pomagamy dobrać odpowiednie urządzenia do każdego rodzaju obiekty, w tym do przenośnych hal i kontenerów. Oferujemy przemysłowe klimatyzatory, które mogą być stosowane w pomieszczeniach i obiektach, w których są otwarte okna, drzwi czy wrota.


Zobacz też:

Wypożyczalnia nagrzewnic Wypożyczalnia osuszaczy