Osuszanie Zielona Góra

Wynajem osuszaczy – Zielona Góra

Oferujemy wynajem osuszaczy w Zielonej Górze. Urządzenia pochodzą od zaufanych producentów i cechują się doskonałą jakością. Są stworzone z materiałów odpornych na wilgoć i drobne uszkodzenia mechaniczne, do których często dochodzi na budowach czy w remontowanych mieszkaniach.

Do osuszania budynków w Zielonej Górze proponujemy aparaty o wysokiej wydajności, w których zastosowano nowoczesne technologie. Dzięki temu działają one właściwie bezobsługowo. Wymagają jedynie podłączenia do źródła zasilania, regulacji mocy i opróżniania zbiornika na wodę, gdy ten zostanie napełniony. To z kolei sprawia, że osuszanie mieszkań w Zielonej Górze przebiega szybko i sprawnie, a także nie wymaga z Twojej strony właściwie żadnego nakładu pracy. Zapomnij o konieczności ciągłego otwierania i zamykania okien – postaw na nowoczesne rozwiązania.

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem osuszaczy w Zielonej Górze?

Wynajem osuszaczy to przede wszystkim oszczędność czasu i środków. Korzystając z urządzeń, nie musisz tygodniami czekać, aż zakończy się osuszanie ścian w Zielonej Górze, które są zawilgocone po tynkowaniu. Nie musisz też regularnie przyjeżdżać na budowę, aby otworzyć okna i drzwi, obawiając się przy tym potencjalnego włamania, silnego wiatru czy deszczu. Nie jest to potrzebne, jeśli umieścisz tam osuszacz.

Wynajmując urządzenie, płacisz kilkukrotnie mniej niż za zakup własnego sprzętu. Nie musisz także zapewniać przestrzeni do przechowywania czy regularnie dbać o stan techniczny maszyny. Wszystko to zrobimy za Ciebie, a Ty będziesz mógł korzystać z aparatury wtedy, gdy faktycznie stanie się potrzebna do osuszania po zalaniu w Zielonej Górze czy w trakcie remontu.

Najważniejsze zalety urządzeń do osuszania budynków

Oferowane aparaty do osuszania w Zielonej Górze są:

 • proste w obsłudze – wystarczy podłączyć je do zasilania i opróżniać regularnie zbiornik na wodę;
 • wydajne – występują w wielu konfiguracjach, dlatego możesz dobrać ich parametry techniczne do kubatury i tempa osuszania mieszkania;
 • mobilne – większość urządzeń jest wyposażona w kółka i rączki, dzięki którym można je łatwo przenosić z miejsca na miejsce, przestawiając w zależności od potrzeb;
 • w pełni sprawne technicznie – na bieżąco wykonujemy przeglądy, wymieniamy wyeksploatowane części, abyś miał pewność, że osuszanie po zalaniu czy remoncie przebiegnie bez zakłóceń.

Każdy osuszacz wydawany klientowi jest przygotowany do pracy, oczyszczony i sprawny. W razie jakichkolwiek problemów z jego użytkowaniem możesz się z nami skontaktować. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości, a w razie potrzeby wymienimy urządzenie na inne, które będzie w pełni odpowiadało Twoim potrzebom.

Jak wybrać odpowiednie urządzenie do osuszania ścian?

Wybierając sprzęt do osuszania mieszkania lub całego budynku, weź pod uwagę:

 • objętość zawilgoconego pomieszczenia – wydajność osuszacza powinna być od niej dwu lub trzykrotnie większa;
 • poziom wilgotności obiektu – im jest wyższy, tym wydajniejsze urządzenie należy zastosować;
 • temperaturę w budynku i wokół niego – jeśli spada ona poniżej 0 stopni Celsjusza, warto rozważyć też wynajem nagrzewnicy, która przyśpieszy cały proces i uchroni osuszacz przed zamarzaniem.

Oferujemy nie tylko wynajem osuszaczy, ale również m.in. lokalizację wycieków wody. Warto pamiętać, że jej nadmiar w budynku musi mieć swoje źródło – pękniętą rurę, wadę instalacji czy brak odpowiedniej izolacji. Aby skutecznie i na stałe pozbyć się problemu, należy usuwać nie tylko jego skutki, ale przede wszystkim przyczyny.

Osuszanie ścian i budynków – zastosowanie osuszaczy

Oferujemy osuszacze do:

 • osuszania murów po wyciekach wody, gaszeniu pożarów – urządzenia umożliwiają pozbycie się wilgoci ze ścian, posadzek i przedmiotów znajdujących się w budynku;
 • drewnianych i murowanych konstrukcji budowlanych – osuszanie może odbywać się zarówno w przypadku obiektów powstających w nowej, jak i tradycyjnej technologii;
 • tynków i wylewek – urządzenia przyspieszają ich wysychanie i dają możliwość szybszego (nawet o kilka tygodni) przystąpienia do kolejnych prac;
 • piwnic/garaży/budynków gospodarczych – wysoka wilgotność powietrza czy niska temperatura w takich pomieszczeniach nie są przeciwwskazaniami do używania osuszaczy. Wystarczy zastosować przy tym nagrzewnice i wybrać urządzenia o odpowiedniej mocy.

Warto pamiętać, że samo osuszanie po zalaniu najlepiej łączyć z działaniami zapobiegającymi powstawaniu wilgoci – np. osuszaniem murów, aby z czasem problem nie powracał.

Dlaczego warto stosować urządzenia do osuszania w Zielonej Górze?

Osuszacze pozwalają szybko i sprawnie pozbyć się wilgoci. Osuszanie ścian umożliwia zminimalizowanie ryzyka pojawiania się na nich wykwitów grzybów, które wywierają negatywny wpływ na nasze zdrowie. Niweluje również problem pogarszania się jakości i trwałości konstrukcji budowlanych, m.in. w wyniku postępującego gnicia drewna. Wysoka wilgotność powietrza wpływa także na szybsze niszczenie się sprzętów elektronicznych, mebli, a nawet przedmiotów codziennego użytku – szczególnie jeśli do ich produkcji wykorzystuje się naturalne materiały. Zapraszamy do współpracy.