Osuszamy domy po zalaniu na terenie całego kraju!


Osuszanie po zalaniu mieszkania w Chojnowie w styczniu 2022

W styczniu osuszaliśmy po zalaniu kolejne mieszkanie w Chojnowie. Do awarii doszło piętro wyżej, czyli u sąsiada naszego klienta. Nasz zleceniodawca dołączył do grona naszych zadowolonych klientów.

Osuszanie poddasza domu jednorodzinnego w styczniu 2022

W styczniu osuszaliśmy poddasze jednego z domów jednorodzinnych w Głogowie z wilgoci technologicznej. Nasi zleceniodawcy są zachwyceni szybkością naszej interwencji oraz efektem pracy.

Osuszanie domu jednorodzinnego w okolicach Jeleniej Góry w lutym 2022

Dzięki profesjonalnemu sprzętowi doprowadziliśmy dom naszego klienta do stanu sprzed zalania, dzięki czemu będzie mógł dalej prowadzić prace wykończeniowe.

Osuszanie piwnic w budynkach mieszkalnych. Jelenia Góra kwiecień 2022

Osuszaliśmy pomieszczenia piwniczne jednej z dużych wspólnot mieszkaniowych w Jeleniej Górze.

Osuszanie domu jednorodzinnego w maju w Jeleniej Górze 2022

W domu jednorodzinnym osuszaliśmy strefę izolacji posadzki w kotłowni oraz kuchni. Do zalania doszło w wyniku uszkodzenia instalacji wodnej podczas montażu listew przypodłogowych. Nasz zleceniodawca jest bardzo zadowolony z naszej szybkiej interwencji- ze zlokalizowania przyczyny zalania, a co najważniejsze za naszą usługę zapłaci ubezpieczyciel. Pamiętaj żeby ubezpieczyć swoją nieruchomość.

Osuszanie budynków metodą elektroosmozy w lipcu 2022

Montowany przez nas system elektroosmozy przewodowej jest jedynym w 100% skutecznym sposobem na osuszenie zawilgoconych ścian. Na wysuszenie ścian potrzebny jest czas od 2 do 36 miesięcy. Wszystko zależy od stopnia zawilgocenia ściany, jej grubości, zasolenia oraz materiału, z którego zbudowany jest mur. Montujemy urządzenia Viking S04 (typ GPL-111) w budynkach na terenie całego kraju.

Osuszanie zalanego apartamentowca w Karpaczu w listopadzie 2020

Po otrzymanym zgłoszeniu o zalaniu jednego z apartamentów niezwłocznie przystąpiliśmy do usuwania szkód. Jak ustaliliśmy w wyniku awarii wyciekło około 11 m3 wody. Do usunięcia wilgoci zastosowaliśmy urządzenia do osuszania warstw izolacyjnych AERIAL AERCUBE oraz osuszacze kondensacyjne Aerial oraz Master. Oczywiście wykonaliśmy cała niezbędną dokumentację do Towarzystwa Ubezpieczeniowego.

Lokalizacja wycieku Bielany Wrocławskie w kwietniu 2022

Po otrzymanym zgłoszeniu o mokrych ścianach w jednym z apartamentowców zlokalizowanych na Bielanach Wrocławskich przystąpiliśmy do lokalizacji wycieku, a następnie osuszania pomieszczeń. Do usunięcia wilgoci z warstw izolacyjnych użyliśmy zestawu firmy Corroventa oraz osuszaczy kondensacyjnych firmy Master. Oczywiście wykonaliśmy cała niezbędną dokumentację do Towarzystwa Ubezpieczeniowego.

Osuszamy budynek w okolicy Bolesławca w czerwcu 2022

Osuszaliśmy strefę izolacji posadzki na całej kondygnacji podziemnej, na której doszło do awarii instalacji wodnej. Do osuszania użyliśmy urządzeń szwedzkiej firmy Corroventa. Nasz zleceniodawca jest bardzo zadowolony z naszej szybkiej interwencji, a co najważniejsze za naszą usługę zapłaci ubezpieczyciel. Pamiętaj żeby ubezpieczyć swoją nieruchomość.

Osuszanie domu jednorodzinnego w Bolesławcu w kwietniu 2022

Osuszyliśmy strefę izolacji posadzki w znajdującej się na pierwszym piętrze łazience. Doszło tam do awarii instalacji wodnej. Następnie przystąpiliśmy do osuszania łazienki znajdującej się na parterze oraz garażu, czyli pomieszczeń, które zostały zalane od góry. Do osuszania użyliśmy niezawodnych urządzeń szwedzkiej firmy Corroventa. Nasz zleceniodawca jest bardzo zadowolony z naszego szybkiego i profesjonalnego osuszania. Zlecenie otrzymaliśmy z polecenia nas przez innego zadowolonego klienta, co nas bardzo cieszy.

Wynajęcie klimatyzatora Bolesławiec

Nasz klimatyzator ewaporacyjny idealnie sprawdził się na weselu urządzanym na świetlicy wiejskiej w okolicach Bolesławca. Para młoda bała się, że z uwagi na brak klimatyzacji w sali ich goście zamiast się bawić wewnątrz będą wychodzili często przed budynek. W rezultacie udało nam się schłodzić idealnie salę i zapewnić odpowiedni klimat w upalny weekend. Zapraszamy do wynajmu klimatyzatorów w celu zapewnienia odpowiedniej temperatury podczas różnego rodzaju imprez okolicznościowych.
Wypożyczone urządzenia dostarczamy pod wskazany adres.

Osuszanie Centrum Rehabilitacyjnego w Legnickim Polu

Po zalaniu praktycznie wszystkich pomieszczeń centrum rehabilitacyjnego znajdującego się w piwnicy przystąpiliśmy do pomiarów zawilgocenia celem oszacowania rozmiarów szkody wodnej. Z przeprowadzonych pomiarów została sporządzona dokumentacja niezbędna do wypłacenia odszkodowania. W tym przypadku niezbędne były takie prace jak: demontaż paneli podłogowych i listew przypodłogowych, cokołów i usunięcia farby ze ścian na wysokość podciągnięcia wody przez mur.

Ozonowanie domu jednorodzinnego po zalaniu w styczniu 2022

Zawsze w standardzie po wykonaniu prac osuszających wykonujemy ozonowanie całego lokalu, a nie tylko pomieszczeń, które uległy zalaniu.

Zgorzelec, styczeń 2022

Osuszaliśmy dom jednorodzinny z wilgoci technologicznej w Zgorzelcu. Po naszym osuszaniu ekipy budowlane mogły przystąpić do prac wykończeniowych.

Świdnica, styczń 2022

Osuszanie domu jednorodzinnego po zalaniu w okolicach Świdnicy w styczniu 2022 roku.

Ozonowanie domu jednorodzinnego po zalaniu w czerwcu 2022

Zawsze w standardzie po wykonaniu prac osuszających wykonujemy ozonowanie całego lokalu, a nie tylko pomieszczeń, które uległy zalaniu.

Wynajem klimatyzatora

W lipcu i sierpniu 2021r. wynajmowaliśmy klimatyzatory jednej z największych piekarni w województwie lubuskim. Nasze klimatyzatory ewaporacyjne Master zapewniały odpowiedni komfort podczas pracy w bardzo wysokich temperaturach.

Szkolenie u szwedzkiego producenta urządzeń marki Corroventa

W lutym 2022 roku w Siemianowicach Śląskich nasi technicy przechodzili kolejne szkolenie u szwedzkiego producenta urządzeń marki Corroventa. Cały czas podnosimy swoje kwalifikacje, żebyśmy mogli świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie.

Osuszanie domu w Pietrzykowicach koło Wrocławia

W lutym 2022 roku osuszaliśmy dom jednorodzinny będący jeszcze w budowie w Pietrzykowicach koło Wrocławia . Standardowo osuszaliśmy strefę izolacji posadzki oraz przegrody budowlane. Osuszamy domy po zalaniu na terenie całego kraju.

Osuszanie domu jednorodzinnego w okolicach Strzegomia

Zalaniu uległy dwie kondygnacje domu jednorodzinnego, w którym trwały już ostatnie prace wykończeniowe. Po otrzymanym zgłoszeniu przystąpiliśmy do prac niezbędnych do osuszenia budynku. W pierwszej kolejności wykonaliśmy odwierty w posadce celem usunięcia wody ze strefy izolacji i przystąpienia do jej osuszenia. Za wszystkie nasze prace zapłaci Towarzystwo Ubezpieczeniowe.

Osuszanie
Legnica, styczeń 2022

Osuszaliśmy po zalaniu mieszkanie w jednej z kamienic w Legnicy w styczniu 2022 roku.

Osuszanie
w Nowej Soli

W styczniu 2022r. osuszaliśmy po zalaniu jedno z mieszkań w Nowej Soli.

Lokalizacja wycieku w Legnicy w marcu 2022

Nasz klient chciał ustalić przyczynę zawilgoconych ścian. Jako profesjonalna i doświadczona firma szybko ją ustaliliśmy i oczywiście osuszyliśmy dom.

W sprawach wypożyczenia osuszaczy powietrza, nagrzewnic zapraszamy do kontaktu 603 152 446.

Osuszanie domu w okolicach Konina w czerwcu 2022

Sprawcą zalania był źle wykonany odpływ liniowy. Woda dostała się w strefę izolacji posadzki i rozeszła się po części nowego domu. Ściany budynku zaczęły podciągać wodę kapilarnie. Właściciele byli przerażeni, ale my szybko opanowaliśmy sytuację. Do osuszenia strefy izolacji użyliśmy urządzeń firmy Corroventa i osuszaczy kondensacyjnych Master.

Osuszamy tynki w Legnicy w kwietniu 2022

Nasz klient chciał rozpocząć prace wykończeniowe, ale niestety tynki i posadzki były jeszcze bardzo mokre. Wspomagaliśmy kolejną budowę w pozbyciu się wilgoci technologicznej.

W sprawach wypożyczenia osuszaczy powietrza, nagrzewnic zapraszamy do kontaktu 603 152 446.

Odgrzybiamy chemicznie i ozonujemy mieszkanie w Legnicy w lutym 2022

Nasz klient kupił mieszkanie do remontu w fatalnym stanie. W pierwszej kolejności nowy właściciel zadbał oczywiście o odgrzybianie i ozonowanie. Później mógł spokojnie i bezpiecznie przystąpić do prac remontowych.

Lokalizacja wycieku, a następnie osuszanie domu jednorodzinnego w Karczowiskach w IV 2022

Do zalania doszło w wyniku uszkodzenia instalacji wodnej oraz spłuczki podtynkowej. Kolejny klient jest bardzo zadowolony z naszej szybkiej interwencji oraz przeprowadzonych prac.

Odgrzybianie i ozonowanie mieszkania w Karpaczu w kwietniu 2022

Jeżeli masz wilgoć w mieszkaniu, domu, piwnicy, biurze konieczne zadzwoń do nas!
Pamiętaj, że grzyb budowlany jest bardzo szkodliwy!!! Zaufaj specjalistom, którzy przy pomocy najnowszych osuszaczy oraz specjalistycznej chemii pozbędą się problemu z Twoich ścian, murów czy posadzek.

Schładzanie sali kinowej w Zawierciu w lipcu 2022

Do schłodzenia sali wypożyczamy klimatyzatory przenośne firmy Master. Moc chłodnicza w trybie chłodzenia to aż 7,1 KW. Schładzamy sale weselne, bankietowe, konferencyjne, biura aż po ogromne hale produkcyjne. Prowadzimy wynajem długoterminowy klimatyzerów oraz klimatyzacji przenośnych w całej Polsce.

Wynajem klimatyzatorów przemysłowych w Rzeszowie w lipcu 2022

Na życzenie klienta w godzinach nocnych dostarczyliśmy klimatyzatory do jednej z firm mieszczących się w Rzeszowie. Prowadzimy wynajem długoterminowy klimatyzerów, klimatyzacji przenośnych w całej Polsce.

Lokalizacja wycieku Bielany Wrocławskie w kwietniu 2022

Po otrzymanym zgłoszeniu o mokrych ścianach w jednym z apartamentowców zlokalizowanych na Bielanach Wrocławskich przystąpiliśmy do lokalizacji wycieku, a następnie osuszania pomieszczeń. Do usunięcia wilgoci z warstw izolacyjnych użyliśmy zestawu firmy Corroventa oraz osuszaczy kondensacyjnych firmy Master. Oczywiście wykonaliśmy cała niezbędną dokumentację do Towarzystwa Ubezpieczeniowego.

Jelenia Góra osuszanie po zalaniu wrzesień 2022

Osuszanie piwnic po zalaniu w Jeleniej Górze.

Lokalizacja wycieku Lubin sierpień 2022

Lokalizacja wycieku w Lubinie. Zlokalizowano wyciek w punkt, rozszczelniła się instalacja wykonana z miedzi. Realizacja w sierpniu 2022.

Wrocław osuszanie sierpień 2022

Przygotowanie sprzętu do osuszania jednego z biurowców we Wrocławiu w sierpniu 2022.

Głogów lipiec 2022

Najpierw przeprowadziliśmy lokalizację małego wycieku a następnie osuszyliśmy dwa pomieszczenia na jednym znowych osiedli w Głogowie.

Osuszanie budowy w styczniu 2022r w Świebodzichach

Osuszanie domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej z wilgoci technologicznej.

Jelenia Góra osuszanie po zalaniu

Przeprowadziliśmy osuszanie ścian mieszkania usytuowanego na parterze kamienicy. Do zalania doszło poprzez uszkodzony dach przyległego garażu.

Wrocław osuszanie hali magazynowej 2021

Osuszanie domu jednorodzinnego w Bolesławcu czerwiec 2022

Osuszanie domu jednorodzinnego w okolicach Bolesławca. Osuszaliśmy 140 m/2 strefy izolacji poposadzkowej.

Legnica osuszanie po zalaniu w maju 2021

Jelenia Góra osuszanie po zalaniu lipiec 2021

Osuszaliśmy garaż po małym zalaniu.

Wałbrzych osuszanie po zalaniu w październiku 2021

Osuszaliśmy mieszkanie po niedużym zalaniu.

Lokalizacja wycieku w Złotoryi w czerwcu 2021

Przeprowdziliśmy lokalizację wycieku a następnie osuszanie domu.

Legnica osuszanie tynków marzec 2022

Osuszaliśmy budowę z wilgoci technologicznej.

Nie czekaj aż stracisz zdrowie!
Pamiętaj, że grzyb budowlany jest bardzo szkodliwy dla zdrowia.
Zaufaj specjalistom, którzy przy pomocy specjalistycznej chemii pozbędą się problemu z Twoich ścian, murów czy posadzek.