Osuszanie Legnica

Oferujemy wynajem osuszaczy w Legnicy. Urządzenia doskonale nadają się do osuszania budynków mieszkalnych, lokali usługowych czy zakładów przemysłowych — zarówno nowo powstających, jak i istniejących od dłuższego czasu. Można je stosować również w celu przyspieszenia procesu schnięcia tynków, posadzek czy murów. Osuszacze są też niezbędne, gdy konieczne jest skuteczne osuszanie po zalaniu w Legnicy, do którego doszło np. w wyniku awarii hydraulicznej, powodzi czy gaszenia pożaru. Niekiedy usuwanie wilgoci ze ścian należy połączyć z dodatkowym nagrzewaniem pomieszczenia, aby podniesiona temperatura pozytywnie wpłynęła na tempo procesu i jego wydajność. W takiej sytuacji warto rozważyć także wynajem nagrzewnicy.

Osuszanie budynków Legnica — jakie urządzenia wynajmujemy?

Oferujemy wynajem osuszaczy do:

  • pomieszczeń po zalaniu, powodzi — takie urządzenia umożliwiają skuteczne osuszanie ścian w Legnicy, a także pozbycie się wilgoci z posadzek i przedmiotów znajdujących się w zalanym pomieszczeniu. Tę czynność trzeba przeprowadzić najszybciej, jak to możliwe, aby nie doszło do rozwoju pleśni;
  • piwnic/hal — narzędzie pozwala obniżyć poziom wilgotności i przeprowadzić osuszanie budynków niezależnie od ich wielkości. Aby problem nie nawracał, warto zdecydować się też na usługę lokalizacji wycieków;
  • tynków/wylewek — aby móc sprawnie realizować kolejne etapy remontu, należy poczekać, aż zastosowane materiały wyschną. Osuszacze przyśpieszają proces odparowywania wody z zapraw;
  • konstrukcji betonowych, drewnianych i drewniano-betonowych — takie rozwiązania mogą być wykorzystywane w nowoczesnym i starszym budownictwie.

Osuszanie mieszkań w Legnicy z naszymi osuszaczami trwa od kilku do kilkunastu dni, a bez ich stosowania — nawet kilka miesięcy!

Jakie urządzenie wybrać do osuszania w Legnicy?

Aby osuszanie ścian w Legnicy było skuteczne, należy dobrać konkretny aparat do wielkości pomieszczenia, w którym ma pracować, a także warunków, jakie w nim panują. Im bardziej wilgotne jest powietrze, tym wydajniej musi pracować osuszacz i tym większa powinna być jego moc. Wówczas usuwanie wilgoci z budynków przebiegnie zgodnie z założeniami. Osuszanie piwnic czy fundamentów zależy również m.in. od temperatury panującej w pomieszczeniu. Aby wybrać urządzenie o odpowiedniej sile działania, należy wyliczyć objętość pomieszczenia i wybrać system mający 2 lub 3 razy większą wydajność. Jeśli nie wiesz, jaką aparaturę wynająć, skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w doborze urządzenia.

Czym się wyróżniają urządzenia do osuszania budynków?

Oferujemy urządzenia służące do osuszania mieszkań w Legnicy, a nawet do pozbywania się wilgoci z całych budynków. Osuszacze są wydajne i niezawodne — umożliwiają szybkie obniżenie poziomu wilgotności powietrza. Poddajemy je regularnym przeglądom technicznym i naprawom. Wszystko po to, aby umożliwić sprawne usuwanie wilgoci po zalaniu czy tynkowaniu.

Osuszacze są też proste w obsłudze. Wystarczy umieścić urządzenie w pomieszczeniu, włączyć i regularnie opróżniać zbiornik na skraplającą się wodę. Zadbaliśmy też o to, aby nasze osuszacze były wygodne w użytkowaniu. Ich konstrukcja umożliwia sprawne transportowanie z miejsca na miejsce. Osuszanie mieszkań czy konstrukcji budowlanych w taki sposób jest znacznie prostsze i szybsze. Wynajem osuszaczy i ich stosowanie minimalizują też ryzyko pojawienia się pleśni.

Zapraszamy do współpracy!