Wynajem osuszaczy — Jelenia Góra

Oferujemy wynajem osuszaczy w Jeleniej Górze. W naszym asortymencie znajdziesz urządzenia różniące się różnymi parametrami technicznymi. Pozwoli Ci to dostosować konkretny aparat do budynku, w którym będzie stosowany, tak aby działał wydajnie i umożliwiał skuteczne osuszenie wybranego obszaru.

Oferowany przez nas sprzęt pozwala zmniejszyć poziom wilgotności powietrza. Dzięki temu wspomaga i przyspiesza osuszanie po zalaniu w Jeleniej Górze czy też realizację prac remontowo-budowlanych. W naszym asortymencie znajdziesz także nagrzewnice do wypożyczenia. Warto je stosować wraz z osuszaczami, gdy na zewnątrz panuje temperatura poniżej 0 stopni Celsjusza. Wówczas będziesz mieć pewność, że podczas pracy aparatury nie dojdzie do zamarznięcia urządzenia osuszającego.

Osuszanie mieszkań Jelenia Góra — jaki aparat wybrać?

Wybierając konkretne urządzenie, należy wziąć pod uwagę:

  • objętość pomieszczenia poddawanego osuszaniu — moc urządzenia powinna być od niej 2 lub 3 razy większa,
  • poziom wilgotności panujący w obiekcie — im więcej wilgoci, tym wydajniej i dłużej będzie trzeba przeprowadzać osuszanie ścian w Jeleniej Górze po zalaniu czy remoncie,
  • temperaturę na zewnątrz — często wyższa temperatura wiąże się z większą wilgotnością, co oznacza, że wymagane jest intensywniejsze osuszanie,
  • wielkość zbiornika — jeśli będziesz rzadziej zaglądać w miejsce, gdzie odbywa się osuszanie mieszkania, wybierz urządzenie z większym zbiornikiem, którego nie trzeba często opróżniać.

Pamiętaj też, by podczas osuszania w Jeleniej Górze lub od razu po nim znaleźć źródło wilgoci. Może być nim np. brak izolacji przeciwwilgociowej. W takiej sytuacji warto ją wykonać, aby zapobiec w przyszłości nawracającym problemom z nadmiarem wody w ścianach czy posadzkach.

Jak wybrać aparat do osuszania budynków w Jeleniej Górze?

Osuszacze, które wypożyczamy, umożliwiają osuszanie ścian i całych budynków. Można je wykorzystywać po zalaniu obiektu (warto w takiej sytuacji przeprowadzić też lokalizację wycieków, aby znaleźć źródło problemu), powodzi czy gaszeniu pożaru. Urządzenia te nadają się także do osuszania mieszkań po pracach tynkarskich i wykonaniu wylewek — umożliwią szybsze podjęcie kolejnych prac remontowych i wykończeniowych. Ponadto pozwalają na skuteczne osuszanie budynków gospodarczych/piwnic/hal/garaży. Pomagają obniżyć wilgotność w obiektach drewnianych, ceglanych i mieszanych, więc można stosować je w nowoczesnym i tradycyjnym budownictwie.

Warto przy tym pamiętać, że nadmiar wilgoci nie jest jedynie problemem estetycznym. Sprzyja on także rozwojowi grzybów, które są niebezpieczne dla zdrowia i trudne w zwalczaniu. Z tego powodu nie należy bagatelizować problemu niezależnie od tego, czy występuje w domu, budynku użytkowym czy lokalu handlowym. Jeśli już pojawiła się pleśń, warto przeprowadzić proces odgrzybiania, a następnie zdecydować się na wynajem osuszaczy.

Osuszanie mieszkań i obiektów osuszaczami — dlaczego warto?

Nasze osuszacze są wydajne i łatwe w obsłudze. Umożliwiają osuszanie mieszkań w Jeleniej Górze, a nawet całych domów. Cały proces trwa zaledwie kilka dni lub tygodni (w zależności od poziomu wilgoci). Wystarczy ustawić osuszacz w pomieszczeniu, włączyć i regularnie opróżniać zbiornik na wodę. Urządzenia są kompaktowe i niezawodne. Ich konstrukcja (kółka i rączki) umożliwia sprawne przemieszczanie. Regularnie sprawdzamy także stan techniczny urządzeń do osuszania, aby dobrze spełniały swoje funkcje i były niezawodne. Jeśli nie wiesz, na jakie rozwiązanie się zdecydować, skontaktuj się z nami. Doradzimy Ci, który osuszacz sprawdzi się po zalaniu czy remoncie obiektu o konkretnych wymiarach.

Zapraszamy do współpracy!